راهنمای ارسال

تهران (پیک)

سفارش‌های تهران طی ۲ تا ۴ روز کاری (به غیر از روزهای تعطیل) پس از ثبت سفارش توسط سفیر فیکا به شما تحویل می‌شن.

همکاران ما در فیکا قبل از ارسال با شما تماس گرفته و روز ارسال رو به شما اطلاع می‌دن. بسته‌های فیکا از شنبه تا چهارشنبه در بازه‌ی زمانی ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر به شما تحویل می‌شن.

اگر حجم سفارش‌های روز چهارشنبه زیاد باشه، پنج‌شنبه هم ارسال داریم که روز چهارشنبه طی تماس تلفنی با شما هماهنگ می‌شه.

بعد از ثبت سفارش یک پیامک و ایمیل حاوی شماره سفارش برای شما ارسال می‌شه. اگر پیامک و ایمیلی دریافت نکردید سفارش شما ناموفق بوده. بعد از ثبت سفارش همه مراحل خرید به شما اطلاع داده می‌شه.

اولین مرحله بعد از ثبت سفارش «در حال انتظار»، و بعد از شروع آماده سازی «در حال آماده سازی» و بعد از تحویل به سفیر پیامک «ارسال شده» برای شما ارسال می‌شه.

لطفا اطلاعات ارسال شامل خیابان، کوچه، پلاک و واحد کامل و دقیق باشه. در صورت پیدا نکردن آدرس، عدم حضور و عدم دریافت بسته، بسته شما مجددا در اولین روز زوج در پروسه ارسال قرار می‌گیره و هزینه ارسال مجددا دریافت می‌شه.

در صورت انتخاب گزینه پست برای تهران بسته‌ها طی ۲ تا ۷ روز کاری بسته به عملکرد پست به دست‌تون می‌رسن. به دلیل شرایط کرونایی ممکنه بسته‌ها دیرتر هم برسن.

فیکا بعد از تحویل بسته به پست، مسئولیتی در قبال سالم رسیدن، نرسیدن یا پیگیری بسته نداره و این مسئولیت با اداره‌ی پسته. اگر محصولات با بسته‌بندی شیشه‌ای تهیه می‌کنید بهتره از گزینه‌ی پیک استفاده کنید.

سایر شهرها (پست پیشتاز)

سفارش‌های سایر شهرها هر روز به پست تحویل می‌شن.

بعد از ثبت سفارش یک پیامک و ایمیل حاوی شماره سفارش برای شما ارسال می‌شه. اگر پیامک و ایمیلی دریافت نکردید سفارش شما ناموفق بوده. بعد از ثبت سفارش همه مراحل خرید به شما اطلاع داده می‌شه.

اولین مرحله بعد از ثبت سفارش «در حال انتظار»، و بعد از شروع آماده سازی «در حال آماده سازی» و بعد از تحویل به پست پیامک کد رهگیری برای شما ارسال می‌شه. با داشتن این کد از طریق سامانه رهگیری پست سفارش‌ها قابل پیگیری هستن.

بسته‌ها طی ۳ تا ۷ روز کاری بسته به عملکرد پست به دست‌تون می‌رسن. به دلیل شرایط کرونایی ممکنه بسته‌ها دیرتر هم برسن.

فیکا بعد از تحویل بسته به پست، مسئولیتی در قبال سالم رسیدن، نرسیدن یا پیگیری بسته نداره و این مسئولیت با اداره‌ی پسته.

در صورت عدم دریافت و برگشت بسته، هزینه‌ی ارسال مجدد با شماست.

ارسال شهرهای حومه تهران مثل لواسان، شهریار، پردیس و... با پست پیشتاز انجام می‌شه.