راهنمای ارسال

بعد از ثبت سفارش، امکان اضافه کردن، تغییر یا لغو سفارش وجود ندارد، لطفاً در هنگام خرید دقت کنید.

_______________

تهران (پیک)

سفارش‌های تهران طی ۲ تا ۴ روز کاری (به غیر از روزهای تعطیل) پس از ثبت سفارش، در روزهای شنبه تا پنجشنبه توسط ناوگان «پیشروپست» به شما تحویل می‌شن (بسته ها درب اصلی ساختمان تحویل میشن). لطفا بسته را مقابل پیک بررسی کنید (درصورت داشتن مشکل از تحویل خودداری کنید).

همکاران ما در فیکا قبل از ارسال با شما تماس گرفته و روز ارسال رو به شما اطلاع می‌دن. بسته‌های فیکا در روزهای فرد (شنبه تا پنجشنبه) در بازه‌ی زمانی ساعت ۹ تا ۱۵ به شما تحویل می‌شن. در صورت عدم حضور در این بازه زمانی و برگشت بسته هزینه ارسال مجدد دریافت میگردد. به دلیل ارسال انبوه شرکتی تغییر بازه زمانی امکان پذیر نیست و مسئولیت تاخیر و نرساندن بسته با ناوگان حمل و نقل «پیشروپست» است. در صورت نیاز به دریافت فوری در ساعت دلخواه با ما تماس بگیرید (در ساعات اداری).

بعد از ثبت سفارش یک پیامک و ایمیل حاوی شماره سفارش برای شما ارسال می‌شه. اگر پیامک و ایمیلی دریافت نکردید سفارش شما ناموفق بوده. بعد از ثبت سفارش همه مراحل خرید به شما اطلاع داده می‌شه.

اولین مرحله بعد از ثبت سفارش «در حال انتظار»، و بعد از شروع آماده سازی «در حال آماده سازی» و بعد از تحویل به سفیر پیامک «ارسال شده» برای شما ارسال می‌شه.

لطفا اطلاعات ارسال شامل خیابان، کوچه، پلاک و واحد کامل و دقیق باشه. در صورت پیدا نکردن آدرس، عدم حضور و عدم دریافت بسته، بسته شما مجددا در اولین روز کاری در پروسه ارسال قرار می‌گیره و هزینه برگشت و ارسال مجددا دریافت می‌شه.

_______________

سایر شهرها (پست پیشتاز)

سفارش‌های تهران و سایر شهرها هر روز به پست تحویل می‌شن (به غیر از روزهای تعطیل).

بعد از ثبت سفارش یک پیامک و ایمیل حاوی شماره سفارش برای شما ارسال می‌شه. اگر پیامک و ایمیلی دریافت نکردید سفارش شما ناموفق بوده. بعد از ثبت سفارش همه مراحل خرید به شما اطلاع داده می‌شه.

اولین مرحله بعد از ثبت سفارش «در حال انتظار»، و بعد از شروع آماده سازی «در حال آماده سازی» و بعد از تحویل به پست پیامک کد رهگیری برای شما ارسال می‌شه. با داشتن این کد از طریق سامانه رهگیری پست سفارش‌ها قابل پیگیری هستن.

بسته‌ها طی ۳ تا ۱۰ روز کاری بسته به عملکرد پست به دست‌تون می‌رسن.

فیکا بعد از تحویل بسته به پست، مسئولیتی در قبال سالم رسیدن، نرسیدن یا پیگیری بسته نداره و این مسئولیت با اداره‌ی پسته.

در صورت عدم دریافت و برگشت بسته، هزینه‌ی ارسال مجدد با شماست.